0,00 zł

KUPUJEMY

Antykwariat Galeria Atticus na Krakowskim Przedmieściu 12 w Warszawie 

Nasza oferta skierowana jest do wielbicieli unikatowych i ciekawych książek, dzieł sztuki, dawnych map, zdjęć i pocztówek, papierów wartościowych i innych. Właśnie z myślą o nich zaprojektowaliśmy nowy sklep internetowy Galerii Atticus. Chętnie doradzimy też osobom rozpoczynającym swą kolekcjonerską przygodę. Od wielu lat jesteśmy związani ze światem akademickim i uniwersyteckim, dzięki lokalizacji naszego antykwariatu, na Krakowskim Przedmieściu 12 w Warszawie (w sąsiedztwie głównej bramy Uniwersytetu Warszawskiego).

Kupujemy książki i całe księgozbiory, dawne mapy i widoki miast, grafikę artystyczną, obrazy oraz inne szeroko rozumiane dzieła sztuki.

Przyjmujemy także ciekawe obiekty do sprzedaży na naszych aukcjach.

Zaglądajcie do nas wirtualnie i realnie!

Informacje o nowościach znajdziecie też w mediach społecznościowych: 

Instagram: https://www.instagram.com/antykwariatatticus/

Youtube: https://www.youtube.com/c/AntykwariatAtticusWarszawa

Facebook: https://www.facebook.com/Antykwariat.Atticus

Bądźcie na bieżąco!

Film jubileuszowy z okazji 20-lecia Antykwariatu Atticus: https://youtu.be/uHRqxQscn6w

Ponad 30 lat doświadczenia w branży, a także zaufanie naszych klientów sprawiły, że tworzymy dla Państwa miejsce, w którym każdy miłośnik książek i sztuki znajdzie coś dla siebie. Antykwariat Galeria Atticus nieustannie poszukuje interesujących druków, czasopism, pocztówek czy fotografii, które powstały przed 1945 rokiem, a także dzieł sztuki i antyków. Jeżeli mają Państwo takie dzieła w swoim posiadaniu, to zachęcamy do odwiedzin naszej siedziby w Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu 12. Zwracamy szczególną uwagę na dawne ryciny, stare mapy Polski, książki ilustrowane grafiką, starodruki, a także na dzieła sztuki, również te współczesne.

Regularnie poszerzamy nasze zbiory o różnego rodzaju dzieła drukowane, grafikę, a także przedmioty rzemiosła artystycznego, dzieła sztuki i antyki. Obecnie mogą Państwo znaleźć między innymi:

  • książki i obiekty polskie oraz obce wydane do 1945 roku
  • grafikę artystyczną
  • obrazy, rzeźby i przedmioty rzemiosła artystycznego
  • druki ulotne
  • plakaty, pocztówki, afisze oraz fotografie przede wszystkim sprzed 1950 roku
  • fotografie artystyczne
  • stare mapy Polski
  • akcje, obligacje i papiery wartościowe
  • dawne ryciny
  • czasopisma

Obecnie w skład kolekcji naszego antykwariatu wchodzi kilkanaście tysięcy różnego rodzaju obiektów, w zebraniu których bardzo pomógł nam prowadzony przez nas skup książek i dzieł sztuki. W poszukiwaniach nie ograniczamy się do jednej konkretnej dziedziny naukowej, przyjmujemy dzieła historyczne, medyczne, techniczne, artystyczne, a także wchodzące w skład szeroko rozumianej literatury.

Staramy się, aby wszystkie dzieła naszego antykwariatu były skatalogowane online. Jeżeli jednak nie znajdą Państwo w naszym internetowym katalogu rycin, książek, grafik, pocztówek, starych map Polski, czy też innych dzieł, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub odwiedzin naszej siedziby na Krakowskim Przedmieściu 12 w Warszawie, gdzie pomożemy Państwu w poszukiwaniach.

Wszelkie prawa zastrzezone. Antykwariat Galeria Atticus - Juliusz Klosinsk